Pohodlné zavlažovanie trávnikov výsuvnými zadažďovačmi

zavlazovanieUž vás nebaví zalievať trávnik ručne? Želali by ste si väčšie pohodlie a viac voľného času? Možno je čas začať sa zamýšľať nad systémom zadažďovačov.

Ma Vám ponúkneme značku GARDENA Sprinklersystem pro, ktorá ponúka pohodlné zavlažovanie trávnika prostredníctvom praktického výsuvného riešenia. Výsuvné zadažďovače sú trvalo nainštalované pod zemou a sú prepojené rozvodnými rúrkami. V dobe, kedy je treba zavlažovať záhradu a privádzať vzácnu vodu presne tam, kam je treba, sa ako zázrakom automaticky vysunú. Keď je práca ukončená, zmiznú opäť v zemi.

Ak si k tomu nainštalujete riadenie zavlažovania GARDENA Classic, Comfort alebo Premium, bude zavlažovanie vašej záhrady pracovať úplne automaticky, i bez vašej prítomnosti. Odolné – jednoduché – pohodlné.

Existuje veľa dôvodov pre pevne inštalovaný zavlažovací systém. Tu je niekoľko z nich, ktoré považujeme za obzvlášť dôležité:

  • Pohodlie a úspora času: automatický zavlažovací systém šetrí čas a uľahčuje namáhavú prácu ako je napr. rozmiestňovanie zavlažovačov, ťahanie hadíc atď...
  • Hospodárnosť: automatické zavlažovacie systémy pomáhajú šetriť vodu a znižujú náklady.
  • Nenápadnosť: výsuvné zadažďovače nie sú vidieť a zavlažujú vtedy, keď nikoho nerušia, napríklad v noci.
  • Lepšie pre problematické miesta: zavlažujú aj miesta, kam sa dážď nedostane, napríklad pod prístrešky, na balkónoch a terasách.
  • Krajšia záhrada: najlepší zo všetkých dôvodov! Profesionálny zavlažovací systém zavlažuje Vaše rastliny individuálne a váš trávnik rovnomerne. Výsledok: sýto zelený trávnik a zdravšie, krajšie rastliny. Je radosť takto zavlažovať!