Zavlažovač pre individuálne záhradné plochy

kompletna-sada-sprinklersystemInovatívny viacplošný zavlažovač GARDENA AquaContour automatic je praktický zavlažovač pre individuálne zavlažovanie záhrad ľubovoľného tvaru s plochou do 350 m². S premenlivo programovateľným rozsahom ľahko dosiahne do ľubovoľného rohu záhrady. Tento viacplošný zavlažovač sa veľmi ľahko programuje - dajú sa jednoducho naprogramovať a kedykoľvek vyvolať dva rôzne tvary záhrady, napr. pred a za domom. V závislosti na programe možno samostatne uložiť až 50 kľúčových obrysových bodov. Viacplošný zavlažovač je vybavený membránovou klávesnicou odolnou proti znečisteniu so zrozumiteľnými pokynmi pre obsluhu. Zavlažovač sa dá ľahko programovať. Trysky z mäkčeného plastu na hlavici postrekovača zaručujú rovnomernú distribúciu vody. Zavlažovaný výsek možno vyberať individuálne v rozsahu od 25 ° do 360 ° pomocou nastavovacích krúžkov. Dosah viacplošného zavlažovača je tiež možné variabilne ukladať a pohybuje sa v hodnotách od 2,5 do 9 m pri prevádzkovom tlaku 2 bary a 10,5 m pri prevádzkovom tlaku 4 bary. Veľmi praktické sú tiež dve puzdrá do pôdy. Umožňujú bezpečné a presné umiestnenie zavlažovača v naprogramovaných zavlažovaných plochách. Viacplošný zavlažovač je tiež vybavený dvoma kolíkmi. Tie zaisťujú bezpečnú fixáciu zavlažovača v tráve. Viacplošný zavlažovač Aquacontour zavlažuje každý roh vašej záhrady.

01559-29-S-001-20cmZavlažovač AquaContour automatic Comfort sa vyrába v dvoch prevedeniach – k nadzemnému alebo podzemnému použitiu. U podzemného viacplošného vysuvného zadaždovača AquaContour sa integrovaná zavlažovacia hlava vysunie tlakom vody z trávnika a znova po vykonanej práci zmizne – viac než doporučiteĺná varianta. Pretože zadažďovač prenikne do všetkých kútov záhrady a nie je nutné08133-20-S-001-35cm nákladné zasieťovanie záhrady pomocou podzemných trubiek: k trvalej inštalácii stačí len krátka rozvodná vetva! Integrovaný automatický odvodňovací ventil chráni zadaždovač pred škodami spôsobenými mrazom. Zavlažovač AquaContour automatic určený k nadzemnému použitiu je prenosný a dá sa s ním veľmi presne a úsporne zavlažovať plochu ako pred domom, tak i za ním: nový zavlažovač si pamätá dve rôzne plochy, ktoré je možné kedykoľvek vyvolať z pamäti. Pre presné umiestnenie zavlažovača sú dodávané upevňovacie lišty, ktoré sa natrvalo nainštalujú na zavlažovaných plochách.

Individuálne zavlažovanie takmer ľubovoľného obrysu záhrady

Vďaka individuálnemu programovaniu možno prúd vody vďaka premenlivému dosahu presne nastavovať podľa tvaru zavlažovanej oblasti

 Mimoriadne jednoduchá obsluha

Zavlažovač na veľké plochy AquaContour automatic Comfort je vybavený zrozumiteľným sprievodcom pre obsluhu a ľahko sa programuje - profesionálne zavlažovanie s jednoduchou obsluhou.

Defined area coverage - even water distribution

Zavlažovaný úsek možno vyberať individuálne v rozsahu od 25 ° do 360 ° pomocou nastavovacích krúžkov, čím je garantované rovnomerné a presné zavlažovanie.

Programovateľné pre dva rôzne obrysy záhrady

Potrebujete zavlažovať dve rôzne oblasti? Potom ich môžete ľahko a samostatne naprogramovať a kedykoľvek vyvolávať - ​​pre pohodlné a nenáročné zavlažovanie.

Bezpečne ukotvené

Tento zavlažovač na veľké plochy AquaContour automatic GARDENA Comfort je na záhrade pevne usadený vďaka robustným a stabilným lyžinám s puzdrami do pôdy a prídavnými tŕňmi.