Presné, dávkované zavlažovanie so zníženou spotrebou vody

dripGARDENA Micro-Drip-System predstavuje metódu úspory vody pre dodávky cieleného množstva vody prostredníctvom kvapkačov priamo k rastlinám. Pôda je zavlažovaná jemne a rovnomerne, čím sa zabraňuje odparovaniu, vsakovaniu alebo odtekaniu príliš veľkého množstva vody. Tento úsporný systém zavlažovania zásobuje korene jednotlivých rastlín presným a správnym množstvom vody.

Systém Micro-Drip sa dá ľahko používat na zavlažovanie kvetinových a zeleninových záhonov, skleníkov, závesných košíkov a rastlín v kvetináčoch alebo tiež dlhších radov živých plotov alebo kríkov.

Široký sortiment prvkov GARDENA Micro-Drip-System uľahčuje vytváranie ideálneho systému zavlažovania pre individuálne situácie. Týmto spôsobom je zavlažovanie dokonale prispôsobené individuálnym nárokom jednotlivých rastlín: od nepretržitého odkvapkávania po jemné mrholenie a vodnú hmlu – tento pokročilý systém zavlažovania vám pomáha šetriť vodou. Ďalšie plus: s modernou pripojovacou technológiou Quick & Easy je možné demontovať existujúce potrubie a znovu ho pospojovať.