Úprava okolia rodinného domu (Košice okolie)

Úprava okolia rodinného domu (Košice okolie)

Tejto pani domácej sme prišli do rany práve v čase, keď bola rozhodnutá dať svojej záhrade novú tvár a i keď pani nemala so záhradkárčením veľa skúseností, s jedným číslom Záhradkára v ruke mala jasno vo veľa veciach a síce, že vo svojej záhrade nechce listnaté stromy, lebo tých už má dosť vedľa na cintoríne, kde majú každú jeseň čo robiť, aby to upratali.

Vo svojej záhrade chcela väčšinou ihličnany, ktoré dorastajú do menších rozmerov. My sme sa ju snažili prehovoriť aspoň na pár listnatých druhov a to na stalo zelené dreviny. ( Brečtan, Cotoneaster, Euonymus, Buxus a niekoľko ďalších druhov).

Skôr ako sme sa pustili do záhrady, si pani domáca objednala bazén, pri realizácii ktorého sme jej taktiež poskytli naše služby a uložili sme jej bazén na miesto, kde pôvodne plánovala jazierko. Potom sme pokračovali so stavebnými prácami a až tak nasledovala oblasť záhradnej architektúry. Počas realizácie sme sa stretli aj stým, že sme museli improvizovať so spevnenými plochami, ale zvládli sme to a konečný výsledok je tu pred Vami.

Ďakujeme, že sme práve my mohli u Vás zrealizovať Váš sen o vašej záhrade.