Jarná fantázia už klope na dvere...

jar 2014Ani vy sa neviete dočkať jari tak ako my tu v našej spoločnosti  EUROGREEN & Cio Slovakia ?

Netrpezlivo vyčkávame na jarné upratovanie, na sýte farby, sviežu vôňu kvetov a mnoho iných radostí, ktoré nám prináša jar. 
Objavujúce sa prvé zubaté slniečko nám jasne dáva na známosť, že sa blíži krásny sviatok „Veľká noc“, kedy  prepukne veľa krásnych farieb a inšpirácií.

Automaticky vás to ťahá do záhrady alebo aspoň na balkón. Je to vlastne prvá vhodná príležitosť na zmenu vašej záhrady alebo balkóna.

Čítať ďalej...

Cleansystem GARDENA

eurogreenCleansystem GARDENA Vám ponúka veľmi pôsobivý sortiment čistiacich výrobkov pre rôzne práce okolo domu a v záhrade. Týmto systémom si môžete ľahko oplachovať terasu, umývať vaše auto, umývať okná z vonkajšej strany alebo umývať záhradný nábytok. Rôzne násady, ktoré vám ponúka Cleansystem napríklad: kartáče a stierky zaisťujú jemné umývanie skla a intenzívne a efektívne drhnutie terasy. Tento systém je navrhnutý tak, aby ste si mohli veľmi ľahko a rýchlo kombinovať  už Vami zakúpené produkty s ďalšími novými od značky GARDENA

Aj tento systém, ktorý ponúka značka GARDENA Vám vieme dodať podľa vašich požiadaviek. A v prípade potreby Vám poradíme ako tento produkt čo najlepšie používať.  

Jednoducho, ľahké umývanie rôznych povrchov a predmetov.

Cleansystem GARDENA  Cleansystem GARDENA  05671-20-S-001-15cm  

Cleansystem GARDENA  Cleansystem GARDENA  05574-20-L-006-36cm  

Jesenná ponuka 2011

Jesenná ponuka 2011Preneste si čaro farbistej jesene do Vašich záhrad i príbytkov a vyberte si z našej bohatej škály tovarov zo sekcie Záhradné doplnky v prípadne záujmu nás telefonicky kontaktujte  a my Vám radi a ochotne poradíme.

Čítať ďalej...

Pripravte dom a záhradu na leto

Nejedno okno, balkón či terasa si každoročné pýta aby sme ho skrášlili.

Radi Vám pomôžeme s výberom vhodných rastlín, črepníkov alebo iných nádob práve pre tieto miesta.
Preto, poďme sa spolu inšpirovať do Vašej záhrady alebo Vášho domu, ktorý pripravíme podľa Vašich predstáv.